Krása

Správně zvolené šaty mohou zvýraznit křivky, zakrýt nedokonalosti

www.pixabay.com

Šaty k ženám patří již od nepaměti. Už v dávných dobách byly znakem ženskosti a něžnosti. V současné době představují nepostradatelný kousek každého dámského šatníku. Nezáleží na tom, zda se jedná o šaty letní, plesové nebo společenské. Každá žena by měla mít alespoň jeden model, ve kterém se bude cítit přitažlivě, sexy a pohodlně. Možná vám ale takový kousek chybí. V tom případě se nechci inspirovat našimi tipy!

Jak poznat ty pravé?

Současná nabídka dámských šatů je více než pestrá a rozhodně tak je z čeho vybírat. Na své si přijdou jak milovnice dlouhých střihů, tak i ženy, které preferuji střihy kratší. Vybírejte nejen podle svého vkusu, ale nebojte se poslechnout i svůj vnitřní hlas. Pokud je vám již na první pohled jasné, že se v daném modelu nebudete cítit dobře, raději se poohlédněte jinde a neutrácejte peníze zbytečně. Nikdo si nechce koupit zajíce v pytli a byla by škoda nechat šaty ležet na dně skříně.

Jaké zvolit barvy nebo vzory

Pohráváte si s myšlenkou, které barvy vám budou slušet a kterým byste se měla raději vyhnout? Lámete si hlavu nad zajímavým vzorem, který by vám sednul? V tomto případě můžeme poradit jediné: ohlížejte se na vlastní vkus a barvu vaší pleti. Ženy se světlejší pokožkou si mohou dovolit  šaty tmavších odstínů a naopak ženy s tmavší barvou pleti by měli volit šaty světlé. Co se týče vzoru, berte v potaz vaše křivky. Jste-li žena plnějších tvarů, nenechte své problematické partie zbytečně vyniknout pestrými vzory. Volte raději vzory a motivy decentní, které vám nepřidají nechtěná kila navíc.

Šaty pro každou příležitost

Dámské šatysaty2 můžete nosit do práce, na pracovní oběd, na romantickou schůzku nebo zkrátka jen tak ve volném čase. Dané situaci je ale potřeba přizpůsobit váš výběr. Je samozřejmé, že jinému modelu dáte přednost v případě pracovního oběda, po jiných šatech sáhnete tehdy, když se vydáte na romantickou schůzku, a jiný model zvolíte tehdy, kdy se budete chystat na společenskou událost. Není proto od věci mít po ruce hned několik modelů, mezi nimiž můžete libovolně vybírat.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top