Láska a vztahy

Svatební oznámení mnohé prozradí

svatební oznámení
pixabay.com

Svatbu lze označit za jeden z nejdůležitějších dnů v životě dvou lidí. Okamžik, kdy dochází k formálnímu zpečetění lásky a jehož součástí je také obřad, veselka a doprovodné programy. Konkrétní den je samozřejmě třeba sdělit jednotlivým hostům, rodinným příslušníkům a přátelům.

K tomu slouží svatební přání. Je to vlastně první věc, na kterou se většina lidí podívá v souvislosti s vaší svatbou, proto je na originální a nápaditou podobu oznámení kladen odpovídající důraz. Zapomeňte však na obyčejný kus papíru se dvěma větami a termínem konání. Stavební oznámení musí být daleko kreativnější.

Svatební přání, které má styl

Naprostým základem je ono zmiňované svatební oznámení. Jeho součástí jsou ale i další prvky přidávající na celkové propracovanosti a budící velice příjemný dojem.

  • Svatební pozvánka
  • Svatební menu
  • Jmenovka

Komplet laděný v totožném duchu, jež může nabývat nejrůznějších podob. V dnešní době máte široké možnosti, pokud jde o výběr papíru a ostatních doplňků. Svatební oznámení může být natištěné na perleťovém papíru s jemným slepo-tiskovým motivem v kombinaci se saténovou stuhou a stříbrnou broží. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou a na své si přijdou i ti nejnáročnější svatebčané dávající přednost okázalosti a určité výstřednosti.

Text hraje významnou roli

Každé svatební přání obsahuje několik prvků. Není to však pouze samotný design, který by měl oslovit. Záležet si dejte také na volbě svatebního textu. Originalita je v tomto případě jistě na místě. Někdo zvolí oznámení jednoduché, jiný do řádků zakomponuje i sdělení, myšlenky a důležité informace.

Nechte si vytvořit svatební oznámení a berte jej jako působivou a unikátní pozvánku na váš plánovaný svatební den D. Svatební přání, jež alespoň z části vystihne to, co na svatebčany čeká.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top