Zdravi a sport

Terapie ve tmě ve spojení s pyramidou

Terapie tmou
pixabay.com

O terapii ve tmě bylo napsáno již mnoho. Je to způsobeno tím, že tento netradiční proces setrvání v absolutní tmě má prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus. Léčba tmou v pyramidě je tak součástí životů mladých a postarších občanů, kteří chtějí navázat na tradice svých předků.

Ano, terapie ve tmě není ničím aktuálním, nýbrž dlouhodobě prověřenou léčebnou metodou. Ta je silně zakořeněna v historii lidstva. Navíc nejde pouze o samotnou tmu, ale o spojení s vibracemi, jež přináší objekty ve tvaru pyramidy.

I v tomto případě se lze okazovat na předky, respektive na Egypťany. Ti si byli moc dobře vědomi toho, jakou duchovní sílu jim přináší stavby tohoto tvaru. Pakliže vás tedy zajímá terapie ve tmě, potom jedině v nemovitosti k tomu řádně uzpůsobené, aby takový úkon měl skutečný a přínosný účinek.

Posilte svoji imunitu pobytem ve tmě

Uvědomit si musíte, že terapie ve tmě není žádnou hodinovou nebo jednodenní záležitostí. Tento proces vyžaduje setrvání ve tmě v délce trvání alespoň sedmi dnů, díky čemuž bude vaše tělo schopno pochytit vibrace a začít vnímat prostor kolem sebe tím správným způsobem.

Váš mozek začne bez světla reagovat naprosto jinak. Během krátkého okamžiku začnete vnímat pocity vzrušení, uvolnění, úlevy, pohody a mnohé další, které povedou k pozitivnímu smýšlení. Terapie ve tmě doslova vyžene z vaší mysli a těla vše negativní, včetně nežádoucích chemických látek.

Jestliže vás zajímá energetický vliv pobytu ve tmě a v pyramidě, vyzkoušejte takovou terapii na vlastní kůži a očistěte se od všeho špatného. Docilte jedinečného psychického naladění a vězte, že po sedmi dnech zavřených ve tmě se vším co k životu potřebujete, se budete cítit, jako znovuzrození.Terapie ve tmě posílí váš lidský organismus v maximální možné míře.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top