Práce a vzdělání

Titul MBA je cestou k lepší pracovní kariéře

www.pixabay.com

Lidé se snaží zdokonalovat nejrůznějšími způsoby. Někdo sází na teoretické znalosti, jiní chtějí své dovednosti uplatnit ihned v praxi. Jednou z dalších potřeb žadatelů o novodobé vzdělání je také titul, jenž je důkazem odpovídající práce, snahy, píle a znalostí.

Když už se rozvíjet, tak s celosvětovým uplatněním, čehož je důkazem titul MBA. Jde o speciální vzdělávací program Master of Business Administration. Na prestižní European School of Business & Management (ESBM) můžete tento manažerský program MBA vystudovat online za 1 rok. Jedná se o studium založené na moderním Oxfordském modelu, s nímž lze docílit lepšího pracovního uplatnění.

MBA při budování kariéry

Zaměstnavatelé a velké korporace chtějí nejenom výsledky, ale mnohdy i důkazy toho, že jste skutečnými profíky. A právě v této oblasti je ideální volbou studium MBA. V rámci něho jsou samozřejmě absolvovány praktické workshopy, při nichž komunikujete s opravdovými specialisty ve svých oborech. Titul MBA lze totiž získat na ESBM v nejrůznějších specializacích.

  • Corporate Management

  • Ekonomika a finanční management

  • Management zdravotnictví

  • Investiční management

  • Management inovací, obchodu i veřejné správy

  • Projektový management

  • Leadership a soft skills

  • Sportovní management

Přesně tak vypadají specializace MBA na ESBM. Zdárné absolvování jedné z nich a obhájení závěrečné práce vám přinese titul MBA.

Spojte teorii s praxí

Strategické postupy, špičkoví lektoři, inovativní řešení, výuka v českém jazyce a žádné přijímací zkoušky. I tak vypadá studium MBA, u něhož je nejocenitelnější pravděpodobně ono propojení teorie s praxí. Takové znalosti a dovednosti nachází okamžité uplatnění v reálném životě.

Titul MBA je určitě o prestiži a zdokonalování manažerského vzdělání. Možnost, jak se v pracovním a profesním životě realizovat a postupovat stále výš a výš v kariérním žebříčku.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top