Zdravi a sport

Tři důvody, proč je používání elektronických cigaret zdravější a bezpečnější než tabákové výrobky

pixabay.com

Někdo by mohl říct, že kouření elektronických cigaret a tabákových výrobků je to stejné. Jenže to není ani zdaleka pravda. Zcela naopak je mezi tabákovými výrobky a elektronickými cigaretami opravdu velký rozdíl.

Všechny rozdíly se přitom otáčejí kolem užívání nejen v oblasti zdraví, ale také finanční úspory a lepšího přijetí od okolí. My se dnes podíváme na tři nejdůležitější důvody, které vás mohou vést k užívání elektronické cigarety.

Zdravější způsob aktivního kouření

Zdraví jako takové by pro nás mělo být vždy na prvním místě. A to i v případě, kdy se bavíme o kouření a dalších podobných neduzích. Elektronické cigarety jsou ale způsobem, jak kouřit aktivně, ale mnohem zdravěji. Důvodem je, že na rozdíl od tabákových výrobků jsou elektronické cigarety na principu odpařování tekuté náplně. Proto zde chybí jakékoliv pálení, které by produkovalo vedlejší produkty v podobě dehtu a dalších velice škodlivých látek.

Mnohem příjemnější pro vaše okolí

Zdravotní problémy, které může kouření tabákových výrobků způsobit, jsou minimálně stejně intenzivní i pro takzvané pasivní kuřáky. To jsou všichni, kteří jsou pravidelně v okolí klasického kuřáka. I když tak vynecháme pro někoho obtěžující zápach. Naopak elektronické cigarety nám nabízejí ideální výkon díky používání kvalitních náplní.

Opravdu velká finanční úspora

Finanční úspora je další věcí, která by vás rozhodně měla oslovit. Jednorázovou investicí je sama cigareta jako taková, ale rovněž můžete zakoupit cigarety jednorázové. Ať už budeme používat jednorázové cigarety, nebo samotné náplně, tak rozhodně bude finanční úspora vysoká. Dostanete se tak přibližně na méně jak třičtvrtě nákladů, které by jinak byly spojeny s kouřením tabákových výrobků.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top