Zdravi a sport

Tři důvody, proč používat jednorázové elektronické cigarety!

Jednorázové elektronické cigarety jsou jednou z mnoha možností, které vám mohou přinést požitek při vapování. Oproti klasickým elektronickým cigaretám je zásadní výhodou hlavně ten fakt, že jsou mnohem levnější a díky tomu také dostupnější oproti konkurenci.

To ale rozhodně není jenom jediný důvod, proč bychom je měli brát při výběru v potaz. Dnes se tak podíváme na to, co vám mohou jednorázové elektronické cigareta opravdu nabídnout.

Zkoušení nových designových variant

Design je jednou z mnoha věcí, které elektronické cigarety dalece oddělují od těch klasických. Zatím co klasické cigarety vám příliš nápaditosti nenabídnou, tak elektronické cigarety to naopak zvládají s přehledem. Příkladem mohou být velice nápadné jednorázové cigarety Lio Nano, které vás osloví křiklavým designem na základě zvolené příchuti. Pokud tak rádi vybíráte už od pohledu, tak pro vás takový design rozhodně může být další zásadní výhodou.

Ochutnávání originálních příchutí

Originální příchutě jsou rozhodně příjemnou novinkou, ale stejně tak nikdo nechce riskovat a kupovat plnohodnotné náplně na to, aby nakonec příchuť kouřil z donucení. Mezi zajímavé alternativy se tak řadí i jednorázová Venix BLUE MENTHOL-X, která vám například dá ochutnat opravdu mrazivou mentolovou příchuť, která svojí osobitostí rozhodně není pro každého uživatele.

Cenová dostupnost na prvním místě

Právě cenová dostupnost je to, co dostalo jednorázové elektronické cigarety na vrchol nejen u běžných uživatelů, ale i u těch, kteří si teprve odzkoušejí jejich vůně a chutě. Mezi zajímavé varianty patří série Elfbar 600, která vám nabídne kvalitní zážitek v cenách kolem sto padesáti korun. Za takové peníze rozhodně jinde nedostanete šanci sehnat kompletní elektronickou cigaretu a na zkoušení se jedná o ideální částku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top