Zdravi a sport

Tři největší důvody, proč přejít od klasické cigarety na elektronickou

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou právem považovány za mnohem zdravější a příjemnější způsob kouření, který především nemá šanci ani zdaleka tak moc obtěžovat okolí. Právě tlak okolí, které nekouří, je pro kuřáky největším nepřítelem a překážkou.

V dnešním článku si představíme tři největší důvody, proč byste měli vyměnit klasickou cigaretu, za cigaretu elektrickou. A to nejen kvůli názoru a pohodlí vašeho okolí, ale také i kvůli vašemu zdraví.

Mnohem zdravější druh kouření

Mezi cigaretou a elektronickou cigaretou panují ohromné rozdíly. U elektronické cigarety totiž nepotkáte v žádném případě tabák. Vše je tady řešeno pomocí směsí na vodní bázi, které se namísto plamene odpařují výhřevným elektronickým tělískem.

Díky tomu, že tady nedochází k pálení žárem, také nedochází k produkci celé řady jinak standardních vedlejších produktů. Nejškodlivějším a nejnebezpečnějším z těchto vedlejších produktů, je dehet. Jedná se o těžký prvek, který se usazuje na porézních materiálech. Vedle toho se ale usazuje i na plicích a je zdrojem závažných, mnohdy fatálních chorob.

Žádný nepříjemný zápach

Dalším důvodem spojeným s produkcí dehtu jako takového, je zápach. Nepříjemný zápach je průvodním jevem užívání cigaret. A jedná se právě o všechny vedlejší produkty, které se při pálení generují. Elektronická cigareta tyto produkty nemá a proto zde úplně chybí zápach, který se usazuje na oblečení. Naopak je tady nahrazený v mnoha případech příjemnými vůněmi a příchutěmi.

Finanční úspora při kouření

Elektronické cigarety jsou jednorázovou, vyšší investicí. Po celou dobu jejího užívání ale zjistíte, že už peníze pouze šetříte. Směsi jsou totiž mnohem levnější, než jsou tabákové výrobky, i tabák jako takový. Finanční úspora se tak stává další velkou výhodou, kterou vám elektrická cigareta dokáže nabídnout.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top