Domov

Tři základní důvody, proč je investice do činžovních domů v Praze ta správná

unsplash.com

V rámci realitního trhu většinou můžeme mít opravdu velké množství možností, jak investovat naše peníze. Některé možnosti se mohou točit spíše kolem toho, že chceme investovat menší peníze s jistotou daného výdělku, ale velké peníze pochopitelně vydělají velké nemovitosti s delší dobou návratu investice.

Činžovní domy jsou v Praze přitom jednou z kapitol, které jsou z tohoto úhlu pohledu až extrémně oceňované. Důvodů je přitom celá řada. My vám dneska představíme jedny z nejčastějších, které většina investorů považuje za důležité.

Opravdu silné mezinárodní prostředí

Ubytování pochopitelně nemusí znamenat jenom domov pro Čechy, ale také pro zahraniční pracovníky. Mimo vysokého zalidnění domácími je totiž Praha i velice silným mezinárodním prostředím. To pochopitelně výrazně navyšuje šanci na to, že se najdou další zájemci o nemovitosti, kteří navíc nemusí být v problémech s nákladností života v Praze.

Je jich hodně, ale stále chybí

Ačkoliv činžovní domy Praha dokáže zastoupit ve všech svých městských částech a oblastech, tak je stále ohromný nedostatek dostupných bytů. Proto se nemusíte bát toho, že i přes velké množství činžovních domů budete v prostředí, kde zapadnete do nekonečné fronty nabízejících podnikatelů. Zcela naopak, studenti, nově přicházející pracovníci, lidé ze zahraničí. To je jen jedna z mnoha skupin, pro které budete zajímaví!

Velice rychlá návratnost investice

Návratnost investice je jednou z nedůležitějších věcí, které musíte probírat při plánování investic a také při jejich realizování. Většinou je u milionových investic doba návratu i v desítkách let, jenže v případě činžovních domů je to mnohem kratší doba. S průměrnou cenou nájmů v Praze můžete totiž mít kompletní investici zpátky již v horizontu kolem deseti let.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top