Nezařazené

Ultrazvuková čistička: Nebuďte na jarní úklid sama!

jarní úklid
pixabay.com

Na dveře nám klepe květen a to znamená, že jaro je již v plném proudu. Na zahradě nám všechno jen kvete, včeličky poletují, ptáčkové zpívají a to znamená mimo jiné i to, že mnoho hospodyněk se pouští do velkých jarních úklidů. Co by měl takový jarní úklid zahrnovat a jak si ho maximálně usnadnit? To všechno se dozvíte, když budete číst dále!

Jarní úklid od A do Z

Jak jsme již výše zmínili, právě jaro bývá voleno jako ten nejvhodnější čas pro velký, respektive generální úklid celé domácnosti. Máte velký dům a nevíte, kde začít a jak si činnosti zorganizovat? Máme pro Vás menší manuál, podle kterého když se budete řídit, všechno hravě zvládnete.

Začněte úložnými prostory – obecně je známo, že v každé skříni a úložném prostoru se skrývá něco, co nebylo již několik let použito. Vytřiďte tedy to, co již skutečně nebudete nikdy potřebovat a následně celé tyto prostory řádně vyčistěte. Budete překvapeni, kolik prachu se zde skrývá.

Pokračujte okny – budete překvapeni, jak moc udělají čistá nablýskaná okna. Říkáte si, že to není tak dávno, co jste je myla? Pokud máte na mysli předvánoční úklid, tak to už je sakra dávno. J Nezapomeňte ani na vyprání záclon a závěsů, které Vám celou domácnost provoní.

Porcelán, dekorace – pozornost věnujte zkrátka veškerým vystaveným dekoracím od porcelánu až po sklo. Řádně je všechny očistěte.

Prach a pavučiny – následovat bude řádné odstranění pavučin a prachu. Neváhejte odsunout i veškeré skřínky nebo gauč, budete překvapeni, kolik nečistot na Vás vyskočí. (doufejme, že jenom nečistot)

Zametení, vyluxování, vytření – na závěr se zaměříme na podlahy, jimiž celý úklid i zakončíme.

Jak si usnadnit práci?

Tak kromě toho, že byste mohla do úklidu zapojit celou Vaši rodinu, která se do toho jistě ráda požene, vsadit můžete i na pomocníky v podobně ultrazvukových čističek. Ultrazvukové čističky se stávají zcela běžnou součástí domácností a poradí s kdejakou usazenou nečistotou. Hned se Vám bude pracovat lépe. Tak teď už Vám jen můžeme popřát hurá do toho a půl je hotovo.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top