Láska a vztahy

Valentýn se blíží! Jak ho oslavíte?

zdroj: pixabay.com

Leden se překulí rychleji nežli voda a nejkratší měsíc v roce nám bude udávat prim. Únor je pro většinu lidí typický především kvůli jednomu jedinému dni: Valentýnu. Ten připadá na 14. února a lidé po celém světě jen považují za největší den lásky. A co vy? Už víte, jak letošní svátek sv. Valentýna oslavíte?

Pár tipů na oslavu Valentýna – vyberete si?

Jestliže ještě nemáte představu, jak svátek lásky oslavit společně se svým partnerem, pak pro vás několik tipů máte. Určitě si mezi nimi vyberete a jeden z nejkrásnějších dnů v roce si tak užijete, jak se sluší a patří.

Večeře je klasika, která neurazí

Co se oslavy svatého Valentýna týče, většina lidí sází na klasiku a tou je bezesporu večeře. Drtivá většina párů si v tento den připraví něco dobrého na zub buď v pohodlí svého domova, nebo si zajdou na večeři do nějaké pěkné, romantické restaurace. Pakliže chcete vyrazit ven, protože doma se vám vařit nechce, pamatujte na včasnou rezervaci, protože zrovna v tento den bývá v restauracích opravdu narváno.

Maličkost nesmí chybět, dokáže potěšit

Oslava Valentýna se zpravidla neobejde bez nějakého dárečku, přičemž to může být i nějaká drobnost. Jestliže chcete svého partnera potěšit, měli byste mít v záloze nějaké překvapení – velice oblíbená jsou partnerská trička s potiskem, která dají všem najevo, že vy dva patříte k sobě.

Film v kině je dobrá volba

Oblíbenou variantou, jak strávit tento den, je zajít si do kina. Na Valentýna zpravidla běží na filmových plátnech něco romantického, což se pro tento den bezesporu hodí a doslova nabízí. Chcete-li si zajít do kina, raději si kupte vstupenky předem, aby na vás vůbec nějaké zbyly.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top