Zdravi a sport

V čem vám dokáží elektronické cigarety ulevit?

unsplash.com

Elektronické cigarety by pro většinu lidí mohly znamenat hlavně modernější způsob kouření, ale všechno není jenom o tom, že je jejich užívání moderní. Je také velice rozdílné v tom, jakým způsobem fungují tabákové výrobky a elektronické cigarety.

Na základě toho můžete počítat velké množství výhod a specifikací, které vám mohou elektronické cigarety při každodenním užívání přinést. A možná budete sami překvapeni, kolik výhod se na ně dá vytáhnout!

Zbavte se nepříjemného zápachu

Nejhorší na kuřáctví je to, že zkrátka celé okolí kuřáka dobře cítí, že je v jeho přítomnosti. I když se můžeme snažit, jak chceme, tak nám časem minimálně načichnou prsty, vlasy, vousy a oblečení. V nejhorším se potom stane zdrojem zápachu i automobil nebo i celý domov. Elektronické cigarety jsou ale doslova opakem. Je to díky tomu, že se do nich používají emulze se s příchutěmi a vůněmi, které mohou být různé. Většinou se jedná o ovocné předlohy, nebo tradiční vůně jako vanilka, čokoláda, karamel či mentol.

Kouření může být také zdravé

Cigarety jsou problémem hlavně v tom, že nám postupně likvidují zdraví. Mohou za to těžké spaliny, které i přes užívání filtru dostáváme do svého těla zcela běžně. Jenže elektronické cigarety žádné spaliny neobsahují. Naopak díky odpařování vodní emulze pomocí topného tělíska se potkáme jenom s čistým a příjemným aerosolem, který se dobře konzumuje a je nezávadný.

Vysoká finanční úspora

Dnes mnohem více než kdy jindy, musíme řešit hlavně to kolik, za co utrácíme. A konkrétně elektronické cigarety jsou víceméně jednorázovou vyšší investicí za samotnou cigaretu a od té doby jenom šetříte. Oproti standardním tabákovým výrobkům tak už nyní ušetříte opravdu hodně. A to se počítá s tím, že cena tabákových výrobků se přitom bude i nadále zvyšovat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top