Domov

Víte, jak ochránit vlastněné nemovitosti před nepříjemnou újmou?

pixabay.com

Nemovitosti jsou jednou z nejlepších možností rozumné investice. Jejich cena neustále stoupá a podle všech modelů a předpokladů se tenhle stav rozhodně nezmění ani v příštích mnoha letech. Jenže i když je vlastněná nemovitost udržovaná a užívaná, tak kolem ní hrozí rovnou několik rizik, které je potřeba raději řešit prevencí.

Správa činžovních domů a nemovitostí pro větší bezpečí

Jedná se o službu, která se hodí pro majitele i provozovatele jakýchkoliv nemovitostí. Poskytují ji realitní kanceláře a díky tomu je úzce specializovaná s nemovitostmi ve všech ohledech. Správa činžovních domů přitom může působit jako opravdu univerzální pomocník, protože v rámci balíčku najdete desítky dílčích služeb ze všech zásadních oblastí.

Najdete zde jak technologický dohled, inventarizaci a další podobné řemeslné záchytné body, tak i kompletní účetnictví a zařízení byrokracie. Můžete se tak vyhnout problémům v případě poškozeného majetku nepoctivým nájemníkem, a dokonce vás jednoduše obejdou i veškeré soudní spory kolem úhrady poškozeného majetku nebo nezaplaceného nájemného. Své peníze máte díky smlouvě jisté a vyhnete se procesům, které občas mohou trvat i celé roky.

Mějte dostatek kontaktů a přemýšlejte o pojištění

Každá nemovitost, drahý majetek a ve finále i konání jedince, by mělo být neustále pojištěno. Pro někoho může být celoživotní placení pojistky jen házení peněz z okna, protože nakonec k ničemu nedojde. V moment, kdy se pak stane cokoli vážného, tak je pojištění tou jedinou schůdnou cestou, jak bez újmy na penězích a majetku vyřešit problémy.

S tím je spojené i to, že by každý vlastník nemovitostí měl mít posbírané kontakty na šikovné řemeslníky. V případě havárie jsou totiž někdy i minuty důležité a pokud máte kontakt na spolehlivé řemeslníky, kteří jsou schopni zařídit velice rychlý servis, máte rázem mnohem klidnější spaní.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top