Krása

Víte, jak správně pečovat o své vlasy?

Víte, jak správně pečovat o své vlasy?

Vlasy o nás prozradí spoustu věcí, což ne každý možná ví. Pokud jsou naše vlasy zdravé, silné a vitální, mohou nám ubrat i několik let a naší tváři dodají svěží vzhled. Vlasy, které vypadají nezdravě a jsou splihlé, nám na kráse nepřidají.

Pečujte o vaše vlasy tím správným způsobem

Aby byly vlasy pevné, pružné a zářily zdravím, je potřeba se o ně řádně starat.

  • Šetrné a efektivní mytí

Než začneme vlasy mýt, je potřeba je řádně pročesat, především ty dlouhé a husté. Kromě toho, že rozčešeme zašmodrchání, odstraníme z vlasů stylingové přípravky, které jsme na ně nanesli. Pro mytí je vhodná vlažná voda a šampon pro konkrétní typ vlasů. Během mytí vlasy netřete, raději je jemně masíruje. Šampon nanášíme na pokožku hlavy a ke kořínkům, odkud také začínáme mytí. Po omytí následuje řádné opláchnutí vlažnou vodou.

  • Opatrné sušení

Sušení by mělo být co nejvíce šetrné, ideálně jen vlasy protřít ručníkem. Většina z nás používá fén, ten sice schnutí urychlí a pomůže nám účes upravit, ale vlasům příliš nesvědčí. Pokud přeci jen chcete fén použít, počkejte, až vlasy trochu proschnou a držte jej dále od hlavy.

  • Výživa je základ

Vnější péče o vlasy je pro nás samozřejmostí, ale co péče vnitřní, tedy řádná výživa? Vlasům je potřeba dodávat celou řadu prvků a látek, které podpoří jejich zdraví. Patří mezi ně aminokyseliny, vitamíny a minerály. Můžete využít nabídku potravinových doplňků, které potřebné látky obsahují.

Nejen dlouhé vlasy je potřeba také nechat pravidelně a odborně zastřihovat. Toužíte – li po dlouhých vlasech, klikněte sem a prodlužte si vlasy a to pomocí příčesků s klipsou, které nabízí e-shop oxyextensions. Aplikace je velmi snadná a rychlá a vy tak můžete mít dlouhé vlasy během chvilky a za velmi přijatelnou cenu. Vybírat si můžete z deseti barevných odstínů a tří různých délek. Tak neváhejte a ve vteřině změňte svůj účes.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top