Krása

Sezóna koncertů je tady! V čem vyrazit?

zdroj: pixabay.com

Konečně nastala sezóna, která přináší možnost venkovních koncertů, jež se každoročně těší obrovské oblibě. Možná i vy patříte k lidem, kteří si nenechají ujít venkovní koncerty nebo hudební festivaly, kterých se rok co rok účastní neskutečné množství lidí. Pokud už teď víte, že i letošní rok na několik koncertů a festivalů vyrazíte, pak byste se s předstihem měli zamyslet nad tím, co si vezmete na sebe.

Klasika nikdy nezklame

Mnoho lidí nedá dopustit na zažitou klasiku, která je zkrátka osvědčená a nikdy nemůže zklamat. Kombinace pohodlných džínů a jednoduchého trička nikdy nemůže nic zkazit outfit na koncert či festival je více než ideální. Pokud ani vy nedáte na džíny a tričko dopustit, stačí k tomuto outfitu obléknout pohodlné kecky a hned můžete vyrazit.

Šaty nejsou špatná volba

Na koncert i festival mohou ženy s klidným svědomím vyrazit v šatech, jejichž lehkost a vzdušnost ocení především v horkých dnech, kdy sluníčko nemilosrdně praží a co možná nejjednodušší outfit je v tomto případě více než žádoucí. Pokud i vy máte šaty v oblibě, můžete si je klidně obléci, dovolíme si vám jen doporučit vybírat trošku delší modely, u kterých nehrozí, že ostatním divákům odhalíte více, nežli byste chtěli – to by se mohlo stát třeba tehdy, kdy byste si chtěli v rytmu hudby povyskočit.

Pohodlný overal je sázka na jistotu

Vyrazit můžete i v overalu, který se v posledních letech těší stále větší oblibě. Mnoho žen overalům přichází na chuť a objevují jejich pohodlí. Co se praktičnosti týče, je to trochu na pováženou, protože když si chcete dojít například na toaletu, musíte si svléknout celý svršek. Tato skutečnost se dá vyřešit tím, že si pod overal obléknete třeba vrchní díl plavek a pak vám nebude vadit, když si jej budete muset stáhnout. Aby váš outfit nepůsobil nudně, myslete i na doplňky a oživte a jej například tím, že si na zápěstí navléknete dámské náramky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top