Volný čas

Víte, jaké výhody vám mohou přinést elektronické cigarety? Budete se divit!

pexels.com

Elektronická cigareta se stala postupem posledních let módní i praktickou součástí života spousty z nás. Někteří uvěřili sloganům, které se točí kolem prospěšnosti tohoto „zdravějšího kouření“ a jiní se pro ně rozhodli, aby ulevili svému nekuřáckému okolí. Víte, ale jaké všechny výhody vám kouření elektronické cigarety opravdu dokáže přinést? O tom si popovídáme v dnešním článku.

Elektronické cigarety neobtěžují okolí

Jednou z nejčastějších věcí, které trýzní kuřáky, je odpor jejich okolí. Pro ty, kteří nekouří je totiž typický kuřácký zápach velice nepříjemnou věcí. Proto si na něj pravidelně stěžují anebo dokonce kuřáky vyčleňují ze svého okolí. S elektronickou cigaretou ale můžete na tento konkrétní problém bez jakýchkoliv okolků klidně zapomenout.

Neexistuje tady totiž žádný oheň, který by pálil tabákovou směs. Vše se odehrává pomocí elektřinou vytápěného tělíska, které svojí teplotou odpařuje vodní emulzi z nádržky. Vzniká tak jednoduchý vodní aerosol, který buď nepůsobí žádný zápach, nebo dokonce i může vonět. Zajímavostí je, že i přesto ale zůstává pro kuřáky cigarety stále „chutná“.

Mnohem zdravější kouření pod kontrolou

Tím hlavním lákadlem na elektronické cigarety je ale bezesporu především zdravější životní styl. Pokud se totiž vrátíme zpátky k nesnášenému zápachu, tak se pozastavíme nad jeho zdrojem. Tím je dehet, který vzniká jako vedlejší účinek naprosté většiny pálených materiálů.

Dehet nejen že smrdí, ale navíc se usazuje a zažírá do různých povrchů. Právě proto od častého kouření časem začnou páchnout i vlasy, prsty nebo dokonce žloutnout zuby a nasakovat oblečení. Ten zásadní problém ale nevidíme. Dehet se zároveň usazuje v plicích kuřáků i kolemjdoucích a ať už si to uvědomujeme nebo ne, zůstává tam navždy. To vás právě s elektronickými cigaretami rozhodně nečeká.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top