Nezařazené

Vyhněte se co nejrychleji komplikované exekuci s prodlužováním

Exekuce je jednou z nejhorších ekonomických záležitostí, která se v životě většiny může stát. znamená krajní řešení nepříznivé finanční situace, která vyústila ve vznik podstatného dluhu vůči jiné osobě či společnosti. Prostředky pro její vyřešení jsou tak pochopitelně dost razantní a zároveň mohou mít dalekosáhlé sociální důsledky.

Co nejrychlejší ukončení exekuce je tak naprostou samozřejmostí, o kterou by se měl každý pokusit hned v první možný moment. Ačkoliv se vám situace může zdát bezvýchodná tak věřte, že možnosti tu zajisté jsou.

Dohodnutí splátkového kalendáře

Pokud se jedná o jeden z prvních dluhů které máte a zároveň jste komunikativní a máte tendenci svůj problém řešit, tak je jen malá šance že vám rozumný exekutor nekývne na možnost splátkového kalendáře. Sice to neznamená, že by měla exekuce přejít ze svého chodu do něčeho jako je obyčejná splátková půjčka, ale má to svoje výhody.

Většinou dokáže v rámci domluvy exekutor například odblokovat účet a povolit plné transakce. Pokud tak držíte svoje slovo, tak máte naprostou jistotu, že se nemusíte bát nátlaku od exekutora, dokud on vidí dohodnuté splátky včas na bankovním účtu.

Dražba nemovitosti je jedním z možných řešení

Další možná řešení představuje například dražba nemovitosti. Je tu ale rozhodně velký problém s tím, že pokud se o ní bude starat exekutor jako takový, je zpravidla velice prodělečnou. I kdyby tak umořila váš dluh a stačila na zastavení exekuce, rozhodně nenabyde svojí tržní ceny. Možností jsou specializované společnosti, které mohou pomoci tím, že okamžitě exekuci vyplatí na základě odkupu nemovitosti.

Vy tak dostanete okamžitou finanční svobodu a navíc neproděláte na naprosto prodělečné dražbě v rukou exekutorů. Dokážete tak do maxima naplnit potenciál své nemovitosti, ačkoliv byla odsouzena k okamžité záhubě.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top