Volný čas

Vyplatí se vám dlouhodobé vlastnictví nemovitostí? Zde máte zcela jasnou odpověď!

pixabay.com

Nemovitosti se minimálně u nás v České republice považují za jednu z nejlogičtějších a nejbezpečnějších možností investic, které existují. Konec konců i když je situace na trhu sebehorší, tak všichni potřebují žít a mít kde složit hlavu. Pro spoustu lidí se tak stávají nemovitosti hlavním oborem podnikání. A pokud jste i vy jedni z těch, kteří se pro ně rozhodují, ale netušíte jestli se to vyplatí. Přinášíme vám plnohodnotnou odpověď.

Ceny bytů jsou bezkonkurenčně nejvyšší v historii

Byty jsou nejčastější oblastí prodejů a nákupu nemovitostí. Pochopitelně je dáno i tím, že je byt ve stejné lokalitě mnohem levnější, než celý dům. Jenže už i ceny bytů se v některých lokalitách dokázaly vyšplhat co cenových sfér, za které v jiných oblastech Česka máte rovnou dům i s pozemkem. Typickým příkladem je centrum Prahy, jako jedna z nejlukrativnějších oblastí v České republice. Byty zde dokáží překonat hranici osmi milionů korun. A to se smiřte s tím, že nekupujete žádný ohromný luxus.

Po krachu burzy a tržním propadu v roce 2009 přišel v mnoha ohledech prudký pokles poptávky. Byty byly pochopitelně součástí, protože lidi v nestabilní době váhali jakkoliv investovat. O pár let později se ale situace stabilizovala a byty jen rostou. Představte si, že od roku 2012 průměrně každý být vzrostl na hodnotě celkem o 77 %! V přepočtu na cenu bytu je to ohromné číslo! Přitom byty v některých lokalitách jako je například i Praha překonaly dvojnásobek svojí původní ceny.

O byt se postará správa bytů

Mnohé byty jsou dlouhodobě pronajímány investory a developery v oboru pronajímání nemovitostí. Tomuto stavu a komfortu v tomto odvětví rozhodně pomáhají realitní kanceláře se svými službami. Správa bytů je zde typická služba, která developerům pomáhá se spravováním vysokého počtu nemovitostí. Díky tomu mohou podnikat bez spousty rizik a zároveň u toho mohou zvládat i své volnočasové aktivity.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top