Zdravi a sport

Zapracujte na svém zdraví a změňte tak svůj všední den

pixabay.com

Žijeme v době plné stresu a povinností. Spousta lidí to nakonec ventiluje tím způsobem, že propadá větším i menším zlozvykům, nebo jen pendluje mezi prací a domovem. O jsou ale věci, které se časem projeví především na našem zdraví a bohužel se ani zdaleka nejedná o žádné pozitivní dopady. Jak lze na zdraví zapracovat, aniž bychom se museli omezovat?

Pravidelně vstávejte při sedavé práci

Sedavou práci dělá celá řada lidí a je velice obtížné při sedavé práci držet dobrou fyzickou kondici. Občas je to téměř nemožné. I tak byste v práci mohli udělat alespoň minimum pro to, aby se vám nemohlo zdraví zhoršovat. Tím jedním je, že byste měli přibližně každou půl až třičtvrtě hodinu vstávat a trošku se projít.

Zcela ideální je k tomu ještě lehké protažení u rovné zdi, nebo si dokonce lehnout na záda přímo na tvrdou podlahu. Největším problémem při celodenním sezení je totiž sedání páteře, a to se odráží ve stáří na deformacích a bolestech zad.

Elektronické cigarety mohou nahradit škodlivé kouření

Kouření je nepříjemný zlozvyk, který si vypěstovala ohromná spousta lidí. Pro někoho je to styl, pro někoho jen návyk a jiní dokonce kouří, aby dokázali vypustit emoce a odpočinout si. Jenže při kouření vzniká dehet a další vedlejší prvky pálení klasického tabáku.

Ty se časem uchovávají v našich plicích a vrcholem nakonec jsou zdrojem nepříjemných zdravotních potíží. Elektronické cigarety jsou oproti tomu založeny na vodní emulzi, která se odpařuje pouze pomocí tepelné výbojky na vnitřní baterku. Nepálí se zde žádný pevný prvek a zároveň tady chybí i oheň. Vedle těchto zdravotních výhod můžete počítat také s tím, že si lze vůni i chuť elektronické cigarety upravit podle sebe. Mohou tak být příjemnějším druhem kouření nejen pro vás, ale také pro vše široké okolí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top