Lifestyle

Užívejte si kouření bez zápachu a s elegancí

zdroj: pixabay.com

Kouření je oblíbenou kratochvílí ohromného procenta populace. Některé z toho zbytku to ovšem velice často obtěžuje a dochází tak k nepříjemným situacím. Těm se dá vyhnout například tím, že se naučíte používat elektronickou cigaretu, které přesně ony nenáviděné vlastnosti chybí.

Elektronické cigarety bez zápachu

Nikomu rozumnému nemůže vadit to, že si užíváte svojí pochutiny poblíž v případě, že je něčím doslova nerušíte. Spousta lidí je na kuřáky háklivá jen ve spojitosti s nepříjemným zápachem, který běžná cigareta produkuje. To je zcela pochopitelný argument. Onen zápach je nepříjemný nejen přímo na místě, ale postupně se také může stát, že se usadí tak na oblečení, potazích a například také povlečení či záclonách.

Elektronické cigarety tento zápach zkrátka neprodukují, a to z jednoduchého důvodu. Při jejich kouření se totiž vypařuje vodní báze a nedochází tak ke spalování, které by produkovalo nenáviděný a nezdravý dehet. Jsou tak úsporou pro čich a klid vašeho okolí, ale především úsporou pro vaše vlastní zdraví. Mnohé báze do cigarety navíc lze zakupovat i v různých příjemných vůních, čímž si můžete svojí elektronickou cigaretu jednoduše personalizovat.

Může být bláznivá i elegantní

Většina obyčejných cigaret se vyrábí jen v onom velice dobře známým designu. Některé pak bývají doplněné o značku či jiné rozpoznávací symboly. Elektronické cigarety jsou proti běžným v tomto ohledu naprostým unikátem.

Vyrábějí se totiž v nepřeberném množství tvarů i barev a majitel cigarety tak velice jednoduše získává možnost právě svůj kousek personalizovat, jak nejlépe dokáže. Jste elegáni? Tak používejte tmavé a kovové vzory. Dokonce můžete najít i imitace kůže. A jste naopak mladí a plní energie a elánu? Tak se nedržte zpět, uvolněte svoji fantazii a najděte si originální a pestrobarevnou kombinaci.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top