Lifestyle

Šťastné a veselé…a zdravé Vánoce? Jasně!

zdroj: pixabay.com


Vánoce jsou bezesporu nejkrásnější svátky v roce. Těší se na ně děti, ale samozřejmě i dospělí – i když si to možná někdy nepřiznáme. Vánoční čas je zkrátka kouzelný. Je tu ale řada dalších věcí, které se k tomuto období v roce neodmyslitelně pojí. Co třeba přejídání se? Hromada cukroví a dobroty, pod kterými se prohýbá stůl? Nekontrolovatelné uzobávání lahůdek a mňamin, které si bez výčitek dopřáváme nejen doma, ale i na návštěvách?

Vánoce nemusí být svátky obžerství

Většina lidí má Vánoce spojené s obžerstvím. Zkrátka jíme, co nám přijde pod ruku a často tak bezmyšlenkovitě plácáme doslova páté přes deváté. Zpočátku z toho možná máme dobrý pocit, protože chuť sladkého cukroví nebo křupavého řízku nikdy neomrzí, ale když se jídla přejíme, cítíme se špatně. Je nám těžko, jsme unavení a přibíráme na váze – a zrovna to je možná to úplně poslední, čeho se po Vánocích chcete dočkat.

Myslete na své zdraví…i o Vánocích!

Myslete na své zdraví i během Vánoc, je toho totiž tolik, co sami pro sebe můžete udělat a za co vám vaše tělo bude určitě velmi vděčné. Není to jen o přejídání se a plácání pátého přes deváté, je to také o tom, že se zbavíte neřestí a zlozvyků, které vás doprovází třeba i několik let. Co například kouření? O tom je známo, že je to nejrozšířenější zlozvyk vůbec. A přitom by být vůbec nemusel, stačí se zajímat o zdravé kouření a dát přednost elektronické cigaretě, nebo v ideálním případě nekouřit vůbec.

Začněte už dnes

Chcete-li udělat něco dobrého pro své zdraví i pro své tělo, nemusíte čekat až na Vánoce. Správná změna ve vašem životě může nastat třeba hned teď. Proč to odkládat? Proč čekat až na Štědrý den? Začněte hned a do Vánoc se dočkáte prvních výsledků. A litovat nebudete!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top