Zdravi a sport

Zbavte se závislosti na kouření bez zbytečných šoků pro tělo, díky elektronické cigaretě

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou zdravějším a modernějším způsobem, jak se můžete oddávat svojí kuřácké závislosti. Spousta lidí v mládí začala kouřit a v průběhu let tento zvyk přerostl v překážku v mnoha ohledech života. Někomu to může vadit v práci, jiní kvůli tomu mohou mít problémy v partě nebo rodině.

Nejdůležitějšími problémy, které by měli vnímat kuřáci, je ale především zdraví. Vedlejší produkty kouření se usazují nejen na okolí, ale také uvnitř dýchací soustavy a z dlouhodobého hlediska zhoršují zdravotní stav a kondici.

Elektronické cigarety, jako zdravější kouření

Elektronické cigarety jsou zdravější už ve svém naprostém základu. Zatím co u klasických cigaret se pálí žárem tabák, tak se u elektronické odpařuje vodní roztok. V součtu to znamená, že se u odpařování vodní báze netvoří žádné vedlejší produkty, které mohou stát za zhoršením zdravotního stavu.

Oproti tomu jednou z nepříjemných vedlejších látek kouření je dehet. Ten je těžkým prvkem, který se velice špatně dostává z oblečení, vlasů i kůže a především se nenávratně usazuje v plicích a dýchacím ústrojí.

Limitujte svoji závislost pomocí speciálních náplní

Dehet ale není tím, na co se tvoří závislost. Závislost jako taková se tvoří na nikotin. Kuřáci tak mají nejen motorický návyk, ale i návyk na konkrétní látku. Pokud odeberete tělo nikotin, tak to tělo vnímá jako odepřenou stravu.

Specializované náplně do elektronické cigarety vám ale dávají možnost zbavit se postupně závislosti tím, že budete citlivě snižovat obsah nikotinu v cigaretě. V konečném důsledku můžete postupně buď přestat, nebo zredukovat potřebu nikotinu na cílené množství. Díky zachování motorického vjemu i míry nikotinu v těle se u toho ale vyhnete abstinenčním příznakům.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top