Zdravi a sport

Zdravě, elegantně a mnohem levněji. To je kouření elektronických cigaret

unsplash.com

Elektronické cigarety se dostávají stále více do povědomí díky celé řadě výhod, které nabízejí svým uživatelům. Moderní elektronické cigarety dnes již mohou nabídnout spoustu výhod jak pravidelným a zkušeným uživatelům, tak i těm, kteří s kouřením začínají nebo začínají s elektronickými cigaretami jako takovými.

Díky tomu se tak stávají jedním z nejprodávanějších moderních produktů. Dnes tak není problém mnohdy potkat více uživatelů elektronických cigaret než standardních tabákových výrobků. V čem všem jsou ale elektronické cigarety tak moc výjimečné?

Zbavte se otravujícího zápachu

Obtěžující zápach je rozhodně tím, co vadí nekuřákům na kontaktu s kuřáky. Časem se totiž dostane do vousů, nehtů, vlasů, oblečení a také se usadí doma. Zkrátka vedlejší spaliny mají tendenci se uchytávat na porézních materiálech. Oproti tomu elektronické cigarety tuto špatnou vlastnost nemají. Jsou mnohem efektivnější a kvalitnější díky tomu, že nepoužívají tabákové výrobky, ale lehce spalitelné vodní emulze. V nich pochopitelně tyto těžké látky chybí.

Zdravější metoda kouření

Se stejnou tématikou zcela souvisí i to, že je užívání elektronické cigarety zásadně zdravější, než je tomu u tabákových výrobků. Důvod? Je velice jednoduchý. Při spalování tabáku vznikají těžké látky, jako například dehet. Tyto látky se usazují trvale v lidském organismu a časem působí zdravotní komplikace. To ale u elektronické cigarety díky aerosolu nepotkáte.

Ušetřete peníze při stejném kouření

Ať už budete volit jednorázové elektronické cigarety, nebo se zaměříte na některou ze standardních cigaret, tak budete při každém kouření šetřit peníze. Oproti tabákovým výrobkům jsou totiž elektronické cigarety poznatelně levnější. Při delším užívání tak poznáte velký rozdíl i na stavu své peněženky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top