Láska a vztahy

Stereotyp v posteli? – 7 rad, jak ho smetete pod postel

www.pixabay.com

Už není sex s vaším milým to co býval? Přitahuje vám, opravdu se vám líbí, milujete ho, ale prostě to není ono? Je čas na změnu! Najděte inspiraci v našem článku, okořeňte si váš společný živou touhou a vášní a sex bude pro vás pro oba opět tím skvělým a nezapomenutelným.

1) Polibky

Líbejte se! Přijde vám to jako hloupost, ale zkuste se zamyslet nad tím, kdy jste se opravdu dlouho a vášnivě líbali. Pokud se nelíbáte, ochuzujete sebe i svého milého o opravdu příjemné vzrušení.

2) Bod G

Každá z nás slyšela o tomto tajemném místě, které v nás vzbuzuje spoustu otázek. Řekněte svému partnerovi, co se vám líbí a tím ho nasměrujte k tomu, aby ho snadněji našel. Bod G se nachází uvnitř vašeho těla a je spínačem opravdové slasti. Tak proč o to přijít?

3) Sport

Začněte cvičit! Opět to ve vás probouzí smích než aby jste si to vzala k srdci? Zkuste to. Posilujte svaly pánevního dna a již po několika dnes ucítíte změny a za zhruba tři týdny zažijete takový sex jako dlouho předtím ne.

4) Chce to změnu

Proč si nevyměnit role? Ve vašem vztahu je stereotyp, proto se to odráží i na vašem sexu. Většinou je váš partner tím dominantním a vy jen ležíte a necháte ho pracovat. Otočte si to a ukažte svému partnerovi, co dokážete. Uvidíte, že tím mile překvapíte sebe i jeho.

5) Hodinky nechte v šuplíku

Určitě jste četla spoustu článku o délce kvalitního a dobrého sexu. To je nesmysl. Dobrý sex trvá právě tak dlouho, jak se vám a vašemu milému líbí. Takže vůbec neřešte počítání minut a prostě si to užívejte.

6) Společné dýchání

Stejně tak jako v běžném životě často opakujeme a kopírujeme gesta a pohyby toho, kdo se nám líbí, proč to nevyzkoušet i v posteli? Zkuste dýchat stejně a uvidíte, jak to ve vás probudí ještě větší vášeň a vzrušení.

7) Zkuste to s ledem

Už jste zkusili někdy hrátky s teplotními rozdíly? Ne? Tak teď je na to ta vhodná doba. Led si stačí vzít pouze do úst a dotýkat se jím partnerova rozpáleného těla. Uvidíte, co to s ním udělá.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top