Domov

Jak ušetřit spoustu prostoru v kuchyni kvůli úložnému prostoru?

unsplash.com

Především v případě, kdy máme menší kuchyně se můžeme potýkat s tím problémem, že je pro nás velice složité udržet v kuchyni dostatek prostoru a organizace, přičemž potřebujeme ale mít také místo pro uložení ingrediencí, nádobí a dalších věcí.

Často se dokonce nejedná o žádnou vzácnost i v kuchyních, kde je víceméně prostoru opravdu dost. Naštěstí jsou ale možnosti, jak lze takové problémy vyřešit. A některé z nich si řekneme právě dnes.

Využívejte mnohem více stěn

Na jedné straně jsou velice často kuchyňské linky plné různých ingrediencí, pomůcek, nádobí a všeho možného. Přitom ale jsou stěny v kuchyních úplně holé a bez využití. Tento častý problém má řešení v aplikaci poliček. Nemusíte dokonce ani řešit žádné domácké řešení, protože není problém najít v kdejakém obchodě s nábytkem dostatek různých druhů poliček.

Jejich instalací můžete určitě velkou části ingrediencí a pomůcek poslat mimo úložné prostory. Velice oblíbené jsou i jednoduché věšáky, které jsou většinou na drobnější pomůcky. Zapomenou nesmíme ani na magnetické nástěnné plochy pro nože.

Pokud jde o prostor, přemýšlejte o kuchyni na míru

Jenže jsou i kuchyně, kde budete mít i při co nejlepším řešení problémy s prostorem. Většinou jde především o takové kuchyně, které jsou v menších prostorách bytů a starších domů. V tomto případě může být vaším osvobozením kuchyně na míru. Jedná se o možnost vytvořit kuchyňskou linku tak, aby naprosto dokonale vyhovovala vašim požadavkům. Vedle toho ji ale dokáží profesionálové navrhnout tak, aby mimo vašich podmínek i výborně nakládala s prostorem. V bytech je navíc právě stavba kuchyně na míru mnohdy jedinou možností, jak sehnat takovou kuchyňskou linku, která dokáže i v takovém specifickém, a přitom drobném prostoru plnit svoji funkci.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top