Domov

Jak zařídit garsonku?

zdroj: pixabay.com


Bydlet v garsonce nemusí být noční můra, jak se mnoho lidí často domnívá. Když se totiž řekne „garsonka“, většina z nás si automaticky představí jednopokojový byt, který musí sloužit jako kuchyně, ložnice a obývací pokoj současně. Na první pohled se zdá, že bydlet v tak malém bytě musí být jednoduše očista, když si ale svou garsonku zařídíte prakticky, účelně a vkusně zároveň, může to být váš malý ráj na zemi!

Jak na zařízení garsonky?

Pokud i vy žijete v garsonce a pohráváte si s myšlenkou, jak ji zařídit tak, abyste zde měli všechno, co k životu potřebujete a zároveň se zde necítili jako ve skladišti, pak je dobře, že si čtete náš dnešní článek. Poradíme vám v něm, jak svůj byt zařídit nejen vkusně, ale i prakticky!

Multifunkční nábytek

Do garsonky se více nežli kamkoli jinam hodí multifunkční nábytek. Jde o takový nábytek, který se dá šikovně složit, takže perfektně šetří místo v době, kdy jej zrovna nepotřebujete. Multifunkční může být postel, kterou v době, kdy na ni nebudete spát, složíte do podoby skříně – nabízí se i postel, která po složení funguje jako gauč a vy tak získáte příjemné 2v1. Multifunkční může být jídelní stůl se židličkami, možností je opravdu hodně.

Kuchyně na míru

Nedílnou součástí garsonky je kuchyně, která zde zkrátka nesmí chybět. Pokud chcete, aby vám kuchyně plnohodnotně sloužila a nebyla jen nepraktickým koutkem, kde skoro nic pořádného neuvaříte, pak je perfektním řešením kuchyně na míru, kterou si můžete nechat složit přesně tak, jak vám to dispozice bytu dovolí a rozhodovat můžete i o jejím designu nebo vnitřním uspořádání jednotlivých skříněk.

Využijte závěsné systémy

V garsonce se vyplatí nepsané pravidlo „co můžete, to pověste“. Tím chceme říci, že veškerý nábytek, který bude možné připevnit na stěnu, neváhejte a upevněte na zeď, díky čemuž budete mít daleko více místa na zemi. Proč nevyužít na maximum i prázdné zdi, když se to ve vašem případě vyplatí?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top