Láska a vztahy

Kamarádi s výhodami. S čím počítat?

www.pixabay.com

Všechny moc dobře víme, o čem je řeč. Ten atraktivní kamarád, se kterým si napíšete nebo zavoláte většinou za jediným cílem a to jednorázovým, příležitostným sexem. Ať už je v textu SMS cokoliv, moc dobře víte, co se za tím schovává. Dříve to nebylo tak běžné, ale dnešní moderní společnost 21. století je mnohem benevolentnější a k statusu přítel s výhodami se staví otevřeně.

Nejedná se tedy o běžný vztah, ale většinou o náhodná setkání, často ovlivněna alkoholovým opojením. Pokud jste vytížený člověk, který tráví většinu svého času prací, která je tak naplňující a v podstatě si neumíte představit, že byste se toho měla vzdát, pak je pro vás takové přátelství ideální volbou.

S čím však musíte počítat?

Jste mladá a velmi zaneprázdněná? Nechcete trávit každý víkend v posteli s někým jiným? V tom případě volba kámoše na sex je perfektní a jediná přijatelná pro vás. Když máte zrovna chuť, napíšete si, užijete si a zase se rozloučíte. Je to prostě skvělé a tak volnomyšlenkářské. Dejte si však pozor na city. Přátelství s výhodami není typické citovými vazbami. Jste kamarádi, proto nečekejte, že hned jak dojede domů, tak vám bude psát zamilovanou SMS, jak to bylo skvělé a že se těší, až se znovu uvidíte. Takhle to nefunguje. Jen výjimečně se z takového přátelství stane opravdový vztah, proto pokud chcete citové propojení, rychle pryč z takového přátelského vztahu. V ten okamžik kamarád s výhodami není pro vás.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top