Láska a vztahy

Nevěra. Jak ji odhalit?

www.pixabay.com

Chová se váš milý zvláštně? Vrací se z práce neustále pozdě nebo se neustále vymlouvá na kamaráda? Jde o nevěru? Většinou taková věc přichází v období, kdy ji nejméně čekáme. Důležité je si ujasnit, co vlastně za nevěru považujeme. Každý člověk má své hranice nastaveny jinak. Nevěra začíná z různých důvodů a nemusí tím být právě nefungující vztah. Jak ji tedy poznat? Tady je pár tipů.

Nové zájmy

Celé roky se váš partner válel doma u televize, párkrát zašel s kamarády na jedno do hospody a teď začal hrát tenis? Sport nemusí být příznakem nevěry. Ale snadno se to dá ověřit. Má propocené oblečení, špinavé boty nebo jsou stále jako nové, i přesto, že chodí hrát již měsíc dvakrát v týdnu?

Telefon

Nevyndavá před vámi telefon, velmi často mu někdo posílá SMS a když chce odepsat, tak jde s telefonem na WC? Toto podivné manipulování s mobilem může být také příznakem. Dávejte si pozor.

Noví přátelé

Začal se váš muž scházet s nějakým novým kolegou z práce, o kterém jste nikdy dříve neslyšela? Na vaši nabídku, aby ho pozval na večeři, se vždy nějak lstivě vymluví? Zkuste o něm zjistit více. Nebo jde snad o kamarádku?

Přehnaná péče o sebe

Tráví v koupelně mnohem více času než dříve, chodí hezky upravený, používá nový parfém, nakoupil si nové košile? Co se stalo, když dříve jste ho musela upozorňovat, aby si vzal čisté ponožky? Zkuste se ho na to zeptat.

Žádné společné chvilky

Dříve jste spolu trávili většinu volného času? Chodili jste spolu na procházky, v objetí sledovali filmy, povídali jste si. A poslední dobou máte pocit, že se vám spíše vyhýbá a potkáte se až večer v posteli nebo maximálně na velkém nákupu, na který jezdíte pravidelně jednou týdně?

Vše je o komunikaci. Zkuste si s ním promluvit, sdělte mu své obavy a ukažte mírnou zoufalost. Snažte se mu vysvětlit, že je lepší o všem diskutovat na rovinu a pokud se vám skutečně přizná k nevěře? Neztrácejte hlavu! Mohlo jít o úlet a vztah se vám podaří zachránit. Pokud ne a váš partner se zamiloval do někoho jiného, tak to bude dlouho bolet, ale časem už bolest nebude tak silná. A konec by znamenal zároveň začátek něčeho úplně nového.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top