Láska a vztahy

Latexová evoluce

www.pixabay.com

Většina párů v dnešní době nechce používat kondomy, protože znecitlivují a snižují celkový zážitek z milování. Avšak nastává evoluce a latexová ochrana se neustále stává tenčí a tenčí.

Avšak má to i své stinné stránky. Čím tenčí ochrana je, tím horší má výsledky testů a je pravděpodobnější její prasknutí. Tento problém by však měla vyřešit australská tráva z rodu Triodia. Výtažky z této trávy zajistí tenkost a zároveň pružnost a pevnost. Vznikne tím zcela nová generace latexové ochrany, která bude o 30% tenčí, ale stále pevná.

Vědci prováděli testy kondomů, kdy zjistili při nafukování, že objem se zvětšil o 40 % a odolnost vůči tlaku se zvýšila o 20%.

Ve finále by latexová ochrana měla mít sílu lidského vlasu, z čehož vyplývá, že bude o 30% tenčí než jsou dnes běžné kondomy.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top