Láska a vztahy

Vztah na dálku. Může fungovat?

www.pixabay.com

V dnešní době se čím dál častěji setkáváme s tím, že dva lidí udržují svůj vztah i když je odděluje velká dálka. Možnost cestovat, studovat a pracovat v zahraničí více způsobuje takové vztahy. Není to pro každého, protože vyžadují velkou snahu, usilí a důvěru. Níže pro vás máme pár rad, jak takový vztah udržet.

Kontakt každý den

Základem toho, aby mohl vztah na velkou dálku fungovat je denní kontakt. Vztah na dálku je mnohem komplikovanější než běžný vztah. Protože nemáte šanci se potkat ráno při snídani nebo na odpoledním kafíčku, musíte si to vynahradit. Když víte, že váš milý vstává v 6 ráno, vstaňte o 5 minut dříve a pošlete mu SMS s přáním hezkého dne. Pište mu během dne o věcech, co děláte. Informujte ho o svém plánu do budoucna. Sdělujte mu každičké své dojmy, které máte.

Plánujte společně

Aby vztah mohl dobře fungovat, je velmi důležitá vidina společné budoucnosti. Proto se nebojte a plánujte a to od termínu, kdy se setkáte, stěhování, svatba a děti. V okamžik, kdy vy i váš milý bude plánovat, jste na cestě k úspěchu.

Buďte propojeni

Baví vás stejné věci? Tak proč je nedělat společně? Rádi čtete stejné knihy, tak si ji přečtěte společně. V dnešní době Skypu a Facebooku není nic problém. Domluvte si čas a střídejte se ve čtení nahlas. Stejně tak můžete spolu sledovat film, při čemž můžete rovnou debatovat a smát se. Není nic cennějšího než ten úžasný pocit ze společně strávených chvil a nově vznikajících společných zážitků.

Překvapení

Jak překvapit muže, když je stovky nebo tisíce kilometrů daleko? Úplně stejně. Kupte si nějaké hezké prádlo a natočte mu krátké video nebo udělejte pár fotek. Uvidíte, že bude nadšený. To, že spolu fyzicky právě nemůžete být, nahraďte tím, že mu nějakou fyzickou věc pošlete poštou. Nějaký dárek, něco, co mu připomene vás nebo ručně napsaný dopis. Pokud víte, že má volný víkend a okolnosti vám to umožní, sedněte na letadlo a objevte se u jeho dveří. Nic mu neudělá větší radost.

Nezametejte nic pod koberec

O všem mluvte hned a otevřeně. Pokud vás něco trápí, neduste to v sobě. Problémy nikdy sami nezmizí. Budou se stupňovat a dostanou se mezi vás. Důležitá je komunikace, včasné řešení, trpělivost a tolerance.

Nezapomeňte na intimní život

Ke každému vztahu patří intimita, která ho velmi zásadně ovlivňuje. Při vztahu na dálku to není snadné, ale všechno jde, když se chce. Prostřednictvím telefonu, Skypu a sociálních sítí se snadno spojíte a užijete si své chvilky a i když si je nemůžete užít fyzicky spolu, existují různé pomůcky, díky nimž si můžete vaše chvíle kreativně užít.

Co z toho vyplývá? I když spolu nemůžete momentálně být, když oba dva budete chtít, dokážete spolu překonat všechny překážky. Vše je o vzájemné snaze a toleranci.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top