Domov

Pár tipů, jak staré kuchyni dopřát nový kabátek!

kuchyně
pixabay.com

Kuchyně je často označována za středobod domácnosti, ne nadarmo se jí přezdívá srdce domova. Je to místo, kde se schází celá rodina a jak se říká, láska prochází žaludkem – takže není divu, že ke kuchyni máme všichni tak blízko. Možná ale vaše kuchyně už dávno nevypadá tak jako na začátku. Původní barvy se ztratily v nedohlednu, pracovní deska má spoustu odřenin a celkově vzhled kuchyňské linky působí mdle a zašle. Chcete poradit, jak kuchyni dopřát nový kabátek? V tom případě čtěte dál!

Bojíte se bourání? Není nutné!

Možná jsme ve vás nechtěně vyvolali pocit, že bude nutné pouštět se do radikálnějších úprav. Už jste si dokonce začali představovat, jak se v kuchyni oháníte obrovským kladivem a mlátíte s ním do zdí. Nebojte se, nic takového nebude potřeba – samozřejmě v případě, že se sami nechcete pouštět do obsáhlejší a náročnější rekonstrukce. Máme daleko zajímavější, rychlejší a dokonce i levnější tipy, jak kuchyni proměnit a dodat jí ztracený šmrnc!

Moderní kuchyně za pár korun

Líbila by se vám moderní kuchyně, která jako by vypadla z nějakého časopisu? Není se čemu divit, takové kuchyně jsou moc krásné, bohužel i také poměrně drahé. Pokud víte, že nechcete do proměny kuchyně investovat balík peněz, máme tu první tip vhodný na proměnu: tapeta! Samolepicí tapetu dnes pořídíte za pár korun, výsledek, kterého s její pomocí dosáhnete, však bude dech beroucí!

I světla dělají hodně

Když už jsme zde zmínili moderní kuchyně, možná jste si všimli, že ty novodobé hodně sází na kouzlo světla. Zkrátka čím více světla v kuchyni je, tím lépe. Proč tedy svou stávající kuchyni neoživit přidáním světel, ať už těch bodových nebo třeba novým centrálním světlem v místnosti? Uvidíte, jak vaše klidně i několik let stará kuchyně okamžitě prokoukne!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top