Domov

Přemýšleli jste někdy o baru v kuchyni? Výborný na posezení i snídaně

pixabay.com

V posledních letech se do kuchyní dostává stále více zajímavých trendů, díky nimž jsou kuchyně mnohem útulnější, než tomu bývalo dřív. Může jít o elegantní záležitosti, ale velice časté jsou i jinak obyčejné, většinou rustikální prvky.

Jedním z těchto zajímavých prvků je zakomponování baru přímo do prostoru kuchyně. Je opravdu zajímavým prvkem a pokud máte zájem o kvalitní posezení u snídaně i jen tak při rozhovoru, tak by pro vás mohl být tím pravým.

Příjemné popovídání, žádné překážky

U stolu je ta nevýhoda, že jste od sebe mnohdy opravdu daleko. Což může vadit především mladším párům při romantických večeřích nebo ranním posezení u snídaně a kávy. Bar je tímto opravdu specifický a sedíte víceméně oddělení jen několika desítkami centimetrů. Vzdálenost na natažení ruky je tak možná i přehnaná, protože jde opravdu o blízky kontakt.

Výhodou baru je i fakt, že se uklízí velice rychle a může být především ve větším prostoru zakomponovaný jako jakýsi předěl mezi kuchyní a jídelnou. Je tak ideální na rychlé posezení u ranní kávy nebo i obyčejné popovídání ve volném čase.

Většinou jen u kuchyní zakázkové výroby

Jenže bar jako prvek vyžaduje individuální nakládání s prostorem a to může být u většiny kupovaných masově vyráběných kuchyní problém. Kuchyně na míru jsou tak ideální možností, jak si nechat bar do vlastní kuchyně vyrobit. Jejich cena už dávno není vysoká a v mnoha ohledech dokáží kuchyně na míru porazit mnohem dražší kuchyně ze sériové výroby. Opravdu maximální výhody ale čekejte především v takových ohledech, jako je dokonalé využití prostoru kuchyně nebo jejího uspořádání. To je zkrátka výhodou kuchyně na míru, se kterou se nemohou žádné další sériově vyráběné kuchyně v žádném měřit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top