Domov

Přemýšlíte nad novou kuchyní? Několik rad, které vám možná přijdou vhod

pixabay.com

Přestavba kuchyně je vždy dost chaotická záležitost plná spousty obtížných rozhodnutí. Jedním z nich je například to, jestli volit kuchyň kupovanou nebo vyráběnou na míru. Mezi další pak patří výběr správných materiálů, tvaru kuchyně a pochopitelně rovnou i starost o domácí spotřebiče, které v ní budou fungovat. Zkrátka jeden velký chaos. My se vám v něm prostřednictvím dnešního článku pokusíme udělat, alespoň drobný pořádek.

Kuchyně na míru nebo z prodejny?

Pro spoustu lidí ještě donedávna velice obtížná otázka. Poslední dobou vám ji ale může ulehčit fakt, že se cena kuchyní na míru versus klasických kuchyní pohybuje ve velice podobných sférách. A tak je v celkových nákladech několik procent navíc za kuchyň přesně podle potřeb rozhodně přijatelná částka.

Výhodou kuchyně na míru je rovněž i to, že vám odpadá spousta dalších starostí. Jen málokdy u vyráběných kuchyní najdete takovou linku u které nebudete muset učinit jakýkoliv kompromis v barvě, použitém materiálu nebo velikosti. Navíc vás může připravit už dopředu i na instalaci vestavěných spotřebičů.

Spor o vestavěné spotřebiče. Jsou opravdu tak dobré?

Vestavěné spotřebiče jsou moderním prvkem, který v kuchyni většina lidí uvítá velice ráda. Vesměs jsou velkou úsporou prostoru a navíc vypadají mnohem lépe ukryty v lince, než například postaveny vedle.

Spousta lidí má ale potíž domácím vestavěným spotřebičům věřit právě kvůli jejich umístění. Domnívají se totiž, že spotřebiče hůře větrají a zároveň se i rychleji přehřívají a ničí. Vesměs jde ale o rozšířený HOAX, který má od pravdy velice daleko. Pokud byste klasický domácí spotřebič uzavřeli do skříňky jako vestavěný, tak se vám zaručeně přehřeje a nebude plnit funkci. Vestavěné spotřebiče jsou právě s přihlédnutím na tyto specifikace upraveny tak, aby se nic takové nedělo.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top