Láska a vztahy

Single a štastná? Ano, jde to!

www.pixabay.com

Moc dobře známe romantické filmy nebo pohádky, kde si princ najde svou princeznu, vezmou se a žijí spolu šťastně až do dnes. Nemáte prince? Nevadí. Pojďte to zkusit sama!

Mám ráda sama sebe

To je úplným základem všeho – mít se rád. Musíte se naučit mít se ráda a být spokojená s tím, jaká jste. Podstatou není být jako modelka z úvodních stránek časopisů, ale uvědomění si své jedinečnosti, svých vlastností a odpojit se od vlivu davů. Máte zajímavou osobnost a to je podstatné!

Umět se bavit

To, že člověk sám neznamená, že bude sedět v koutě a smutnit. Důležité je být dobrou společnicí pro sebe samotnou a umět se zabavit. Schopnost naplánovat si program. Nikdo jiný přece neví lépe, co vás baví, co chcete dělat a zažít. Každičkou volnou chvíli si užijte na plno!

Jen vy jste paní svého času

Jste sama a proto není nic, proč byste se měla omezovat a nemohla někam vyrazit. V podstatě kdykoliv můžete s kamarádkou vyrazit bavit se do baru nebo do klubu, můžete se bezmyšlenkovitě bavit a nemusíte se nikomu zpovídat. A i když vám bude druhý den sebe hůř a vypadat budete jako čarodějnice, nevadí. Jste sama a proto vám to nebude nikdo vyčítat.

Stačí se jen zamyslet nad tím, co máte ráda, začít myslet pozitivně a začít být šťastný sama se sebou. To je základ toho, aby jste pak mohla být šťastná i ve vztahu. Skutečné štěstí nenajdete v jiném člověku, ale musíte ho najít u sebe.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top