Práce a vzdělání

Titul MBA – zdroj lepších pracovních příležitostí

www.pixabay.com

Každý určitě správně tuší, že vyšší vzdělání přináší v životě daleko větší možnosti. Plusem je schopnost převedení nabytých teoretických znalostí do praxe, což má za následek téměř okamžité výsledky. Spousta lidí s vysokoškolským titulem se proto zamýšlí nad tím, kam posunout svoji kariéru, aby docházelo skutečně k výše zmíněnému?

Odpovědí na tuto otázku může být studium MBA. Mezinárodně uznávaný titul Master of Business Administration, s nímž lze prorazit nejenom u nás v České republice, ale také v zahraničí. MBA, to je zkratka, za níž se skrývá hromada věcí, které přesvědčí mnohé z vás k podání přihlášky.

Profesní rozvoj s MBA

Studium tohoto typu je příslibem dovedností, znalostí a vědomostí, jež jste schopni okamžitě upotřebit v reálném světě. To je doslova výzva pro vysoce postavené pracovníky a manažery, jejž očekávají rychlé výsledky.

MBA přináší lepší pracovní uplatnění, s nímž jde ruku v ruce i vyšší finanční ohodnocení. Během jednoletého studia lze načerpat další obchodní kontakty a posílit svoji konkurenceschopnost na trhu. Prestižní titul MBA je cestou, jak zefektivnit a zdokonalit fungování společnosti libovolné velikosti.

Podstupte několik kroků k nabytí titulu MBA

Zvolíte-li toho správného partnera na cestě za vzděláním, respektive vhodné vzdělávací zařízení, čeká vás roční online studium MBA v českém jazyce, s profesionálními lektory a odborníky na dané téma. S pomocí e-learningového vzdělávacího systému stačí absolvovat pár bloků výuky a na konci obhájit požadovanou práci.

Přesně to je náplní a výstupem novodobého Oxfordského modelu, jež je mezi vyhlášenými institucemi stále populárnější.

MBA, to je ryzí výzva, příležitost a posouvání vlastních cílů. Profesionální cesta za životním úspěchem, která osloví třeba i vás.

1 Comment

1 Comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top