Lifestyle

Jaké náplně do elektronických cigaret jsou letos tím největším hitem?

pixabay.com

Elektronické cigarety jako takové jsou rozhodně velice oblíbené také díky tomu, jak funguje jejich doplňování. Finančně nenáročné, a přitom obsahově zábavné doplňování různých náplní je důvodem, proč se spousta lidí i o po dlouhém užívání elektronické cigarety stále vrací zpátky.

Zkoušení různých náplní se tak stalo pro spoustu kuřáků velkou vášní. My se dnes trošku netradičně podíváme na to, jaké konkrétní druhy náplní přitom v uplynulém roce byly tím největším hitem.

Bezkonkurenční vítězství ovoce

Náplně s ovocnými motivy se staly rozhodně tou nejvyhledávanější a nejprodávanější záležitostí. Důvodem je, že vám nabízí opravdu šťavnatý zážitek s příjemnou vůní, a přitom zrovna ovoce jako takové je tak rozdílné, že nás jeho zkoušení neomrzí. Počítají se sem ale také náplně s motivem koktejlů, kde hraje ovoce hlavní roli. Pochopitelně jsou tak i tyto náplně do elektronických cigaret velice oblíbenou záležitostí u celé řady uživatelů.

Někteří se nechtějí vzdát tabáku

Mezi hlavní motivy přechodu na elektronické cigarety může být především ohled na co největší zdraví. A to je také důvodem, proč jsou velice oblíbené náplně, které jsou s motivy různých druhů tabáku. Díky tomu tak mohou milovníci tabáku výrazně ovlivnit zdravotní dopady kouření na organismus, ale nemusí se přitom nadobro rozloučit s užíváním si pořádné vůně tabáku.

Tradiční náplně, které neomrzí

Pochopitelně jsou ale stále mezi největšími hity také náplně, které jsou tvořeny nejklasičtějšími vůněmi, které nás mohou jenom napadnout. Zprvopočátku se navíc jednalo o víceméně jediné motivy, které jsme mohli opravdu pravidelně užívat. Příkladem mohou být takové jako je například vanilka, čokoláda, mentol a další jim podobné. Jejich oblíbenost je přitom stále velice konzistentní.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top