Lifestyle

Jednorázové cigarety Frumist

Jednorázové e-cigarety Frumist jsou ideální volbou pro milovníky vapingu, kteří hledají nejenom kvalitní, ale i široký výběr příchutí. Frumist se pyšní širokou paletou příchutí, které zahrnují tradiční tabákové aroma, svěží ovocné chutě a sladké dezerty. Základní paleta obsahuje příchutě jako Mango, Raspberry, Watermelon, Cola, Orange, Grapefruit, Pinneaple, Lemonade, Mint, Lemon, Mojito a mnoho dalších.

Frumist byl založen v roce 2011, aby poskytl alternativu pro kuřáky po celém světě. V průběhu let se výrobce jednorázových cigaret zaměřil na to, aby produkty a služby byly co nejvyšší kvality. Výsledkem jsou jednorázové e-cigarety, které jsou vyráběny pomocí nejmodernějších automatizovaných strojů umístěných v čistých prostorách ISO 7.

Pro zákazníky, kteří si chtějí filtrovat obsah nikotinu, jsou k dispozici filtry v postranním panelu. Všechny příchutě jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin, což zajišťuje, že každý potah bude chutnat skvěle a splní očekávání i těch nejnáročnějších vaperů.

Jednorázové e-cigarety Frumist jsou skvělou volbou pro kuřáky, kteří hledají alternativu k tradičním cigaretám, ale i pro zkušené vapery, kteří hledají kvalitní zařízení pro cestování nebo jako zálohu. Prodej a používání jednorázových cigaret Frumist je však výhradně určen pro dospělé kuřáky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top