Lifestyle

Využijte výhod ultrazvukových čističek při péči o vaše šperky

pixabay.com

Šperky jsou jednou z těch nejhezčích ozdob, které může dáma i muž mít. Jedná se ale také o velice drahé a citlivé módní doplňky, které opravdu není obtížné poškodit. Jedním z nejčastějších druhů poškození, které u šperků můžeme potkávat, je především jejich naleptání silným znečištěním.

Většinou jsou totiž šperky naleptány kvůli tomu, že se na ně dostávají agresivní látky z lidského potu při doteku s kůží. Následně je ale velice těžké šperky opečovávat, aniž byste se vystavili riziku jejich poškození. Tedy je tomu tak v případě, kdy nepoužíváte ultrazvukové čističky.

Nebojte se již o mechanické porušení šperků

Ultrazvukové čističky jsou velice inovativní technologie, která nabízí mnohem lepší vlastnosti hlavně díky tomu, že jsou zde zcela opomenuty veškeré mechanické postupy čištění. To znamená, že díky tomu nemusíte mít obavy o poškrábání nebo jiné porušení fyzického rázu. O všechno se totiž v ultrazvukové čističce starají ultrazvukové vlny ve spojení se speciální emulzí.

Čistící emulze je přitom silná chemická sloučenina, která je za normální okolností víceméně neaktivní, ale je aktivována právě v moment, kdy ultrazvuková čistička spustí čistící proces.

Nemohou uškodit čistící emulze?

Zajisté se ptáte na to, jestli akorát u ultrazvukové čističky nevyměňujeme riziko mechanického poškození za poškození chemické. Toho se opravdu nemusíte bát rovnou z několika důvodů. Emulze nejsou tak agresivní, aby mohly aktivně poškodit většinu kovů. Navíc je potřeba zmínit, že čištění samo o sobě trvá v řádu sekund, pokud je předmět jen standardně zašpiněný. Následně pak přichází neutralizace roztoku, který okamžitě chemické činitele opět uspí.

Aby přitom byla opravdová jistota toho, že ultrazvukové čističky neporuší dané předměty, tak jsou jednotlivé emulze mírně upraveny a specializovány přímo na konkrétní druhy kovů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top