Domov

Pár tipů jak vaší kuchyni dodat jiskru

Zdroj: unsplash.com

Kuchyně je bezesporu jednou z nejdůležitějších součástí každé domácnosti. Ne nadarmo se o ní často říká, že je srdce domova – my s tímto výrokem musíme souhlasit. Určitě se shodneme na tom, že většina z nás tráví v kuchyni spoustu času. Někdo zde s oblibou vaří, jiný si u stolu posedí s rodinou, další si nikým nerušen vychutná oblíbený šálek horké kávy. Vzhledem k tomu, kolik času zde trávíme, se není čemu divit, že nám kuchyně velmi rychle začne připadat okoukaná. Jak to změnit?!

Chcete poradit, jak kuchyni navrátit jiskru? Čtěte!

 

Máte-li pocit, že vaše kuchyně ztratila to pravé kouzlo a že se z ní vytratila ona původní jiskra, pak jsou následující řádky určené právě vám!

Tip první: můžete-li si to dovolit, vymalujte!

Spousta lidí říká, že malování je pro ně noční můra. Jasně, udělá se u toho spousta nepořádku, sežere to nějaký ten čas, ale výsledek vždycky stojí za to! Pokud si to můžete jak z časových, tak i finančních důvodů dovolit, vymalujte. A nemusíte malovat celou místnost, stačí vybrat nějakou pěknou barvičku a do té zahalit třeba jen dominantní stěnu kuchyně. Uvidíte, že s výsledkem budete maximálně spokojeni!

Tip druhý: vsaďte na bytový textil!

Současné moderní kuchyně sice sází na jednoduchost a často se v nich odráží oblíbený minimalistický styl. To ale neznamená, že si v kuchyni nemůžete pohrát s bytovým textilem, který dokáže každou kuchyni oživit a rozzářit. Co třeba vsadit na barevné utěrky? Ty jsou v kuchyni nepostradatelné a díky výrazné barvě nebo zajímavému vzoru nechají místnost úžasně vyniknout.

Tip třetí: pořiďte si nové nádobí!

Možná vás to překvapí, ale pokud si do kuchyně pořídíte nové nádobí, ať už to budou skleničky, talíře, misky nebo třeba hrnce a pánvičky, rázem získáte dojem, že je vaše kuchyně zase jako nová a budete se v ní cítit lépe. Schválně to zkuste a věřte, že nám dáte za pravdu. Někdy stačí jen nová servírovací sada a hned je tu pocit uspokojení. Na to vsadíme boty!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top