Lifestyle

Co možná nevíte o elektronických cigaretách?

zdroj: pixabay.com

Elektronické cigarety se těší velké popularitě a mají k tomu své zaručené důvody. Víceméně jednoduché zařízení, které nám pomáhá zvládat závislosti či užívat si svoji chvilku pohody, aniž bychom u toho obtěžovali své okolí typickým cigaretovým smradem. Co o nich ale možná nevíte?

Elektronické cigarety proti závislosti

Klidně se může říci, že je cigareta jako cigareta. Ale k pravdě to má opravdu daleko. Ten smrad který všem vadí a co nám ničí plíce působí produkce dehtu spalováním tabáku. A mimo samotného psychologického pohledu si naše tělo dělá závislost především na látce nikotinu.

Elektronické cigarety ale dehet neobsahují, protože dochází k odpařování tekutiny namísto pálení pevného materiálu. A nikotin? Ten lze v náplních regulovat podle potřeby anebo dokonce naprosto vynechat. Tím vším nám dávají elektronické cigarety neopakovatelnou šanci svoji velkou závislost zkrátka setřást, či minimálně udržet v mezích.

Cigarety nejsou jen o jediném kusu

Další zajímavou věcí, kteří nekuřáci například neví je fakt, že je elektronická cigareta složena z celé řady komponentů, které je potřeba měnit a některé jsou naopak pouze pro vzhledové vlastnosti a pohodlí. Spotřebním zbožím mimo náplní mohou být například baterie, které produkují energii pro žhavící tělísko a časem se pochopitelně nabíjením i vybíjením likvidují.

Svoji elektronickou cigaretu si pak majitel může specificky zdokonalit podle různých stylů a vzhledů. Samotné cigarety můžete kupovat v různých provedeních, barvách i velikostech. Těla navíc mají i svoji gramáž, aby dobře padla do ruky majitele.

Elektronická cigareta voní i chutná

Jak už bylo několikrát zmíněno, tak srdcem cigarety zůstává tekutá směs, která se žhavením odpařuje a kouř následně inhaluje uživatel. Koupit můžete různé vůně, které jsou příjemnější pro vás i okolí. Co ale nevíte je fakt, že některé náplně dokáží dokonce i evokovat příchuť, a nejen pouze samotnou vůni!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top