Film

Knižní série 50 odstínů šedi bude mít brzy další pokračování

omaha.com

Diváci se můžou těšit v únoru 2018 na Valentýna a do kin, na další díl oblíbeného romantického a erotického filmu. Autorka knih ale svoje fanoušky potěšila další novinkou. Prý už píše a snaživě usiluje na další knižní části, a to i když původně měla být trilogií a dílem číslo tři měla končit.

 

Tato novinka se bude nazývat Darker, u které se budeme teoreticky vracet k první části znovu, vyprávět nám ale o tom bude samotný Christian Grey. Dozvíme se mužský trochu zvrácený pohled jak se na to vše díval on sám. Kniha bude velice odvážná, plná myšlenek a snů.

 

 

Chistian má v hlavě zvlášní místo. Když jsem psala knihu Darker dostala jsem do sebe,úplně jiné pohledy a pocity na Christiana. Doufám že moji fanoušci budou mít stejný působiví pohled“ uvedla autorka na margo.

Je tedy jasné, že není konec jedné z marketingově nejlepších kinosérií za poslednéch pár let. Jestli se čtvrtá kniha,bude nějakým způsobem podobat i filmu zatím nevíme, ale vzhledem k dosavadním dílům jde o podobné zpracování, každopádně se všichniu máme na co těšit.

 

Zdroj :  dooffy.com

Novinky

To Top