Lifestyle

Třetí potomek Kate a prince Williama je na cestě

hellomagazine.com

V dubnu očekávají třetí příchod miminka, tím ale byla porušena jedna tradice.

 

I když se Kate snaží dodržovat všechny tradice, tak tím že otěhotněla po třetí porušila to, že od vlády královny Alžběty II. Neměl žádný jiný britský monarcha více než dvě děti.

Matka Prince Williama

Princezna Diana, zemřela před dvaceti lety tragickou smrtí, ona sama chtěla třetí děťátko protože měla dva kluky a moc si přála holčičku. Sympatické Kate se to vše splnilo i když při těhotenství vždycky trpí bolestmi a zvracením.

 

 

Žádné chůvy

Kate a William žádně chůvy nepotřebují, starají se o své prozatím dvě děti skvěle. O malého prince Georga kterému jsou už čtyři, a o dvouletou princeznu Charlotte. Celá rodina se přestěhovala do Kensingtonského paláce, protože malý princ tam chodí nedaleko do školy. William pomáhal Kate po narození Charlotte tím že si vzal šest týdnů dovolené což se samozřejmě neobešlo bez kritiky.

Jak je to tedy s tradicí ?

Tolik potomstva není v královských rodinách časté, ale otec Alžběty II. Pochází dokonce ze šesti dětí. Královna Victorie měla dětí devět.

 

 

Jak se dívá Kate na třetí těhotenství ?

Kate už má děti dvě proto ví že už jí jen tak nic nedokáže překvapit. Gratuluje jí několik tisíc lidí po celém světě, a Kate si po prvním těhotenství kdy bohužel byla v nemocnici bude dávat větší pozor.

Zdroj : hellomagazine.com

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top