Lifestyle

Proč se vám vyplatí Dual SIM telefon? Spíše je otázka, proč jej ještě nemáte!

www.pixabay.com

Trh s mobilními telefony je bezpochyby velmi dynamický. Hlavně s rozvojem dotykových smartphonů dnes nosíme v kapse výkonná zařízení, která dokáží bez nadsázky v mnoha ohledech nahradit klasický počítač. Vyřídíte na něm dnes nejen hovory, ale také pracovní e-maily, pokecáte s přáteli nebo můžete využívat internet a sociální sítě. Mnoho z nás používá telefon také v autě pro navigaci, je toho opravdu hodně, co nám tento přístroj dokáže zastat. Jedná se tak o vysoce praktického pomocníka, který však toho může umět mnohem více. Třeba tehdy, pokud do něj můžete vložit dvě SIM karty.

Telefony s Dual SIM rostou na oblibě

Pokud si pořídíte Dual SIM telefon, tak tedy máte možnost využívat v něm dvě SIM karty. Jedinečné Dual SIM mobily jsou dnes velmi vyspělá zařízení. Můžete volat z toho čísla, ze kterého vám to právě vyhovuje, protože moderní mobil používá tzv. aktivní režim, není už nutné se mezi jednotlivými SIM ručně přepínat, jako tomu bývalo v minulosti u prvních modelů tohoto typu. Ovládání je tak velice komfortní. Kromě toho to má výhodu třeba v tom, že: 

  • Můžete v jednom telefonu obsluhovat pracovní a soukromou SIM
  • Na cestách použijete druhý slot na kartu pro SIM lokálního operátora

Obsluha více čísel v jednom telefonu je velice pohodlná. Rozhodně je skvělé využití na cestách, kde třeba můžete se SIM lokálního operátora volat a datovat za pakatel. Přitom se nemusíte vzdávat používání svého vlastního čísla. Určitě dobrou zprávou je také to, že tato funkce se rozšiřuje do stále většího množství modelů, a kromě toho se zároveň s tím snižuje také cena těchto telefonů. Dnes už tak prakticky nemá smysl si pořídit telefon bez Dual SIM. Proč se totiž o tuto funkci ochudit? 

Co koupit?

Výběr mobilního telefonu je především otázkou osobních preferencí. Každému se líbí a vyhovuje mu něco jiného, ale na popularitě v posledních letech získaly zejména mobily značky Huawei. Nabízejí totiž dlouhodobě velmi dobrý poměr ceny a výkonu, na což většina českých zákazníků rozhodně slyší.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top