Lifestyle

Seat Ateca je velmi povedené rodinné SUV ze Španělské dílny

www.pexels.com

Napříč všemi automobilkami se začíná šířit poměrně dost oblíbený trend rodinných SUV. Technologie vozu SUV totiž spojuje jeho velice dobré vodivé vlastnosti, dostatek prostoru a k tomu i velice bezpečný a pohodlný interiér. Není tak divu, že se časem ryze sportovně-terénní vozidla přesunula také na pole rodinných vozidel. Jak si v tomto ohledu vede Seat Ateca ze španělské výroby?

Vůz, ve kterém nebudete vůbec nic muset hledat

Jen málokterý z moderních vozů se může opravdu honosit tím, že je dokonale přehledný a intuitivní. Cokoliv totiž budete v Seat Ateca hledat, najdete to přesně tam, kde byste od starších modelů a standardního rozpoložení očekávali. Veškeré ovládání umístěné na palubní desce je dokonale přehledné, tlačítka jsou velká a už na první pohled slíbí také dokonalou spolehlivost, které se budeme věnovat v dalším odstavci.

Dokonale spolehlivý vůz

Ateca je moderním SUV, které už pochopitelně má mnoho elektroniky. Ta bývá Achillovou patou spousty vozidel při prvních pokusech o nové modely. Možná proto jsou i skladové vozy Seat Ateca tak moc žádané. Jako SUV pochopitelně disponuje sportovně laděným podvozkem s velice dobrými vlastnostmi. Není se čemu divit, protože je Seat součástí koncernu Volkswagen, který jak je dobře známo, podvozky zkrátka umí vyladit. Vedle skvělých vlastností je vůz navíc spolehlivý a jen málokdy potřebuje dražší servisní zásah.

Poměrně dobře dostupné SUV

Výhodou je také cena, která se pohybuje od půl milionu korun za ojetý vůz. Pravda je, že na trhu figurují rozhodně levnější rodinná SUV, ale málokteré má takové vlastnosti a sportovní vizáž, jakou je naopak Seat Ateca lehce rozeznatelný od konkurence. Zde se navíc rozhodně jedná o investici, která se vám bude vyplácet dlouhé a dlouhé roky po jeho koupi.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top