Lifestyle

5 důvodů, proč je elektronická cigareta dobrá investice

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou stále oblíbenějším způsobem této kratochvíle, a to kvůli mnoha důvodům, které jsou prospěšné jak pro zdraví, tak i estetičtější pro kuřáka i jeho okolí. Jaké výhody může mohou elektronické cigarety nabídnout?

Elektronické cigarety jsou jednorázovou investicí

Jsou mnohem dražší než klasické cigarety. Jenže na rozdíl od nich vám stačí jedna jediná, a to na opravdu dlouhé používání. Další investice jsou zcela dobrovolné a záleží jen na tom, jak často ji užíváte, či jestli máte zájem je, jakkoliv víc personalizovat.

Žádný smrad, možná i vůně

V elektronických cigaretách se nepálí dehet, a to je přesně ten důvod, proč jsou mnohem kvalitnějším způsobem kouření. Vodní emulze, na jejíž bázi pracují navíc mohou být i mnohem víc. Obsahují totiž vonné a chuťové vjemy, které kouření zpříjemní vám i vašemu okolí.

Jednoduše upravitelná

Elektronická cigareta je navíc ke všemu brána jako spotřebič z mnoha dalších. Lze ji tedy upravovat specifickými úchopy, barevnými a designovými vylepšeními. Cigareta tak může plnit mnohem lépe svůj účel, ale zároveň může vypadat i mnohem estetičtěji v jednom.

Mnohem zdravější pro kuřáka i jeho okolí

Jak už bylo jednou zmíněno, tak elektronická cigareta nefunguje na bází spalování tabáku, ale jen na odpařování tekuté emulze. Díky tomu se nemusí pálit žádná pevná látka a tím pádem nevzniká dehet, který je právě tím obávaným zabijákem pro aktivní i pasivní kuřáky. Vodní emulze se nejen, že mnohem lépe, inhaluje, ale především nezanechává žádné stopy v těle.

Vhodná i při odvykání kouření

Cigareta vhodná pro odvykání? Je to tak. V jednotlivých emulzích totiž můžete pružně měnit výši obsahu nikotinu a tím pádem i postupně a nenásilně ubírat jeho dávku, až se návyku na této látce rychle a jednoduše zbavíte.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top