Lifestyle

Míříte na vodu, nebo přátelskou oslavu? Tyhle věci s sebou nikdy nezapomínejte!

pixabay.com

Ať už jde o rodinnou, nebo přátelskou sešlost, tak se určitě těšíte především na spoustu zábavy. Ta je sice o lidech, ale i přesto se k ní hodí spousty zajímavých hraček a legrácek, které dokáží atmosféru rozdmýchat ještě o něco víc. Jaké to mohou například být?

Beerpong je skvělá kratochvíle pro přátele, hrát je ale může i rodina

Jedná se o jeden z trendů, který se do Evropy dostal díky studentům ze Spojených států. Na kolejích USA se jedná o velice oblíbenou vysokoškolskou kratochvíli a všem bude určitě jisté, že zde hraje roli i trocha alkoholu a blízkosti. Úkoly ale mohou být různé, a tak se při malé úpravě dát hrát v pohodě i s rodiči a příteli.

Základní herní pomůckou jsou klasické kelímky na pití, na beerpong se pak prodávají větší. A míček na stojí tenis. Ten se snažíte odrazem například přes desku stolu dohodit do kelímku. Jakmile se trefíte, tak pijete. Stejně tak se to ale dá hrát obráceně. Jakmile se trefíte, tak pijí všichni ostatní. Jedná se o jednoduchou, ale velice zábavnou aktivitu, co v dobré partě jen tak neomrzí.

Co takhle trička pro účastníky? Najít je můžete vedle samolepky na zeď nebo vzduchovky

Kdo má chuť si s tím vyhrát a zainvestovat větší peníze, ten má pochopitelně možnost si vše nahrnout podle sebe. Pokud ale navštívíte správný obchod či internetový portál, tak dostanete ohromný výběr triček, která svým potiskem mohou sednout na kdejakou přátelskou akci. Můžete je najít v různých obchodech, které prodávají i podobný sortiment jako různé oslavanské druhy výzdoby, samolepky na zeď či různé směšné předměty.

Velice populární na takové akce jsou především různá trička s vtipnými nápisy, či jednoduše slovní přezdívkou. Navíc dokáží partu stmelit a podobnou sešlost poslat ještě na o něco lepší zážitek, než to bylo předtím.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top