Lifestyle

Přemýšleli jste někdy o elektronické cigaretě? Poradíme vám, čím ji ozvláštnit, aby vás nepřestala bavit!

pixabay.com

Elektronická cigareta je moderním způsobem, jak se oddávat kouření a zároveň nepůsobit negativně na svoje zdraví a dokonce ani na svoje okolí. Kdokoliv totiž zkusil elektronické cigarety, tak na svoji vlastní kůži poznal rozdílné reakce veřejnosti. Chybí zde totiž charakteristický nepříjemný zápach, který právě všem lidem nekuřákům tak moc vadil. Zároveň byl ale tento zápach také základem pro nemoci, které klasické kouření mohlo vyvolat.

Elektronická cigareta jako designový poklad

Elektronické cigarety jsou oproti klasickým cigaretám k nepoznání hlavně v tom ohledu, že jsou neuvěřitelně rozdílné kus od kusu. Můžete tak například mít cigarety různých velikostí, ale dokonce také různých barev, vzorů a celkově lze každou elektronickou cigaretu přizpůsobit přesně podle vás. Výrobci na to také myslí a proto kdykoliv projdete jakýkoliv odborný portál, tak najdete nespočet různých a vždy zajímavých designových řešení.

Nekonečná zábava díky různým příchutím

Příchuť klasické cigarety je prostě vždycky téměř stejná. Pochopitelně se dá sehnat mnohem kvalitnější tabák, který vždy chutná plněji a mnohem lépe, než jeho levná náhražka, ale tělo zůstává navždy stejné.

To je věc, které se naopak nemusíte bát u elektronické cigarety žádného druhu. Základem pro kouření je totiž vodní emulze. Ta se v zásobníku uvnitř cigarety žhaví za pomoci topného tělíska a to následně produkuje aerosol, který se inhaluje v podobě kouře. Unikátní spojení s vodní emulzí zde dává nepřeberné množství, jak můžete cigarety vylepšovat. Lze jim tak například dávat různou barvu, ale především vůni a chuť. Vůni pochybí hlavně okolí, kdy namísto nepříjemného dehtu cítí například neutrální vanilku. Překvapivou ale dokáže být i chuť, která je opravdu cítit na jazyku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top