Lifestyle

Tipy na dárky pro muže

zdroj: pixabay.com

Uvědomujete si, že do Vánoc zbývá už jen necelý měsíc? Fíha, to to zase uteklo, že jo? Nejkrásnější svátky v roce jsou za rohem a právě teď je ten nejlepší čas zamyslet se nad dárky pro ty, kterým chcete pod rozzářeným vánočním stromečkem udělat radost. V dnešním článku najdete bezva tipy na dárky pro muže, ať už jde o tatínky, manžely, bratry, kamarády nebo třeba milence. V následujících řádcích najdete zajímavou inspiraci, tak si stačí jen vybrat!

Něco pěkného na sebe

Vybíráte dárek pro muže, který dbá na svůj zevnějšek? Chcete potěšit muže, kterému záleží na tom, jak vypadá a jak působí na své okolí? Super! Proč mu tedy nepořídit něco pěkného na sebe. O mužích je známo, že výběr oblečení nepatří zrovna mezi jejich nejsilnější stránky. Když jim dáte pod stromeček třeba pěknou košili, pohodlný svetr nebo funkční mikinu, zabijete jim tak dvě mouchy jednou ranou. A to je bezva dárek!

Poukaz na zážitek

Nejvděčnějším dárkem jsou pro někoho zážitky. Někteří muži nemají rádi hmotné dary, daleko raději si něco zažijí nebo vyzkouší na vlastní kůži. Pokud máte kolem sebe přesně takový typ muže, zapomeňte na měkké dárky a místo toho dotyčnému vyberte nějaký zážitek. Možností je nepřeberně, může jít třeba o seskok padákem, potápění, plavání s delfíny nebo jízdu v super rychlém autě. Tak pro který nezapomenutelný zážitek se rozhodnete vy?

Doplněk nebo šperk

Sice se často říká, že šperky patří jen ženám, ale moderní muži vědí, že to není vůbec pravda. Moderní muž se totiž nenechá zaškatulkovat a vkusnému šperku či doplňku určitě neřekne ne. Vydejte se touto cestou i vy, podívejte se na vkusné pánské doplňky a vyberte mezi nimi takový, který danému muži udělá tu největší radost.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top