Lifestyle

Pět celebrit a jejich netradiční mazlíčci

pixabay.com

V Hollywoodu je možné všechno, podívejte se co mají doma celebrity za mazlíčky.

 

LEONARDO DICAPRIO

Leonardo vždycky miloval zvířata, proto bojuje za jejich práva. Tak že zachraňuje deštné pralesy, a je kritikem palmového oleje. Jednou v Kalifornii na konferenci kde se obchodovalo s plazy, si zamiloval podle něj opuštěnou želvu, hned se jí ujal a postavil jí u sebe doma výběh, jeho želva už váží 90 kg.

 

REESE WITHERSPOON

Tak u téhle blondýnky doma najdete dokonce i malou zoo. Tahle pravá blondýnka se stíhá starat ne jen o svojí rodinu a produkovat filmy ale i o své zvířata kočky, králíky, psa, a hlavně osla jménem Honky. O své zvířata pečuje a hodně je rozmazluje.

 

 STEVEN TYLER

Steven patří mezi nejlepší bubeníky na světě, i když vypadá drsně tak se po večerech věnuje svému mývalovi. Bere ho všude kde se dá, aby s ním trávil co nejvíce času například na ryby, kde mu jeho kamarád sedí na rameni.

 

NICOLE KIDMAN

Tahle herečka si nepotrpí na normálnost proto její farma chová několik lam a alpak, a prozradila že se chystá mít i několik hadů.

 

 KRISTEN STEWART

Kristen je taková vlčí máma, na co mít doma jen jednoho. Tahle sympatická herečka, má doma hned čtyři miláčky jménem Lily, Tommy, Lola a Jack. Náklady na jejich potravu jsou celkem vysoké, i tak by rozhodně neměnila navíc to má spoustu výhod, nemusí se bát zlodějů.

 

 

Zdroj : lifeandstylemagazine.com

 

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top